A A A
Stulatek w gminie

Mamy w naszej gminie drugiego stulatka, to pan Franciszek Roch z Prandocina Iłów; z tej okazji odwiedził go i złożył życzenia oraz gratulacje m.in. Burmistrz Gminy Słomniki Paweł Knafel.

6 grudnia br. swoje setne urodziny obchodził pan Franciszek Roch z Prandocina Iłów. To już drugi stuletni mieszkaniec w naszej gminie – we wrześniu br. swoje setne urodziny świętował pan Józef Całek ze Słomnik. Z tej wyjątkowej okazji Jubilata odwiedzili Burmistrz Gminy Słomniki Paweł Knafel oraz Zastępca Kierownika Urzędu Stanu Cywilnego Pani Agnieszka Włodarczyk, którzy w obecności najbliższych złożyli życzenia, kwiaty, upominek i listy gratulacyjne od Premiera Mateusza Morawieckiego oraz Wojewody Małopolskiego Piotra Ćwika. Nie zabrakło również tortu urodzinowego i toastu. Pan Franciszek, człowiek ciężkiej pracy na roli, otoczony jest kochającą rodziną, wśród której jest 8 wnucząt i aż 9 prawnucząt.

Panu Franciszkowi serdecznie gratulujemy i życzymy dużo zdrowia, nieustającej pogody ducha, a także samych szczęśliwych chwil w gronie najbliższych oraz jeszcze wielu wspaniałych jubileuszy.