Drukuj
Logo Centrum Kultury

W związku z objęciem od dnia 17 października powiatu krakowskiego czerwoną strefą i nowymi wytycznymi władz państwowych i sanitarnych Centrum Kultury i Hala Sportowa w Słomnikach kontynuują swoją działalność, przy wprowadzeniu zmian w zakresie zasad bezpieczeństwa obowiązujących pracowników, uczestników warsztatów i klientów.

Po krótkiej przerwie, spowodowanej uzyskaniem pozytywnego wyniku testu na SARS-CoV-2 wśród pracowników MGCK, Centrum Kultury powróciło do zajęć stacjonarnych. Od 27 października systematycznie wznawiane są kolejne warsztaty indywidualne i grupowe dla dzieci i młodzieży.  Zajęcia realizowane w ramach działalności Uniwersytetu Trzeciego Wieku są tymczasowo zawieszone i od 2 listopada częściowo przeniesione w tryb online. Do końca listopada odwołane zostały wszystkie wydarzenia kulturalne, które organizowane miały być w przestrzeni sali widowiskowej MGCK.

Na mocy Rozporządzenia Rady Ministrów z dnia 16 października wstrzymana została działalność siłowni TKS, mieszczącej się na Hali Sportowej, jednakże zasady wynajmu i udostępniania przestrzeni hali pozostają bez zmian. Wydarzenia sportowe mogą być organizowane jedynie  przy ścisłym przestrzeganiu limitów sanitarnych i bez udziału publiczności.

Więcej informacji na temat aktualnej działalności i nowych zasad organizacji zajęć w MGCK i na Hali Sportowej znajdziecie Państwo na stronie internetowej www.mgckslomniki.pl.

Odsłony: 794