A A A
Herb gminy Słomniki

Urząd Miejski w Słomnikach poszukuje osoby chętnej do pracy na stanowisku: pracownik gospodarczy do obsługi PSZOK (Punktu Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych). Termin składania ofert na to stanowisko został przedłużony do piątku 20 listopada do godz. 15.30.

Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy.

Zadania pracownika obsługującego PSZOK:

Obsługa PSZOK - odbiór odpadów od mieszkańców, obsługa dostarczanych odpadów, wykonywanie poleceń kierownika, a w szczególności:

 1. Obsługa w wyznaczonych dniach i godzinach terenu PSZOK – zgodnie z obowiązującym regulaminem Punktu Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych.
 2. Weryfikacja osób oddających odpady do PSZOK na podstawie złożonych deklaracji.
 3. Wskazywanie miejsca rozładunku, nadzór podczas rozładunku oraz pomoc osobom z ograniczoną sprawnością ruchową przy rozładunku.
 4. Prowadzenie ewidencji dostarczanych odpadów.
 5. Ocena przydatności oddanych rzeczy do ponownego użycia.
 6. Dokonywanie niezbędnych napraw w celu przygotowania oddanych przedmiotów do ponownego użycia.
 7. Obsługa wózka widłowego, obsługa myjni i wag.
 8. Utrzymanie porządku i czystości na terenie PSZOK.
 9. Bieżące zgłaszanie zauważonych naruszeń terenu PSZOK, tj. w zakresie uszkodzeń ogrodzenia, oświetlenia, monitoringu itp.
 10. Właściwe przygotowanie odpadów, z podziałem na odpowiednie kategorie, w celu właściwego ich zagospodarowania i przetworzenia.
 11. Wykonywanie zdjęć i opisów naprawionych rzeczy i zamieszczanie ich na stronie internetowej, jako możliwych do odebrania.
 12. Wydawanie naprawionych przedmiotów mieszkańcom.
 13. Pozyskiwanie od mieszkańców oświadczeń, że dany przedmiot jest zabierany na użytek prywatny.
 14. Przestrzeganie zasad określonych w regulaminie Punktu Selektywnego Zbierania Odpadów Komunalnych
 15. Współpraca z pracownikami Urzędu Miejskiego w Słomnikach w zakresie promocji PSZOK.

 Od kandydata wymagane jest wykształcenie zawodowe/średnie oraz umiejętność obsługi komputera w zakresie prac związanych z zadaniami wykonywanymi na stanowisku tj. prowadzenie strony internetowej, obsługa poczty email i prowadzenie statystyk.

W razie jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt z Tomaszem Gąciarz lub Małgorzatą Marcinkowską pod nr tel. 12 388 11 02 w godzinach 7.30 – 15.30

Osoby zainteresowane prosimy o wypełnienie zgłoszenia, które znajduje się w załączniku.

Kandydaci mogą przesyłać swoje zgłoszenia pocztą email na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub Pocztą Polską na adres Urząd Miejski w Słomnikach, ul. Tadeusza Kościuszki 64, 32-090 Słomniki  oraz dostarczyć osobiście do UM Słomniki  - zgłoszenie można wrzucić do skrzynki podawczej znajdującej się w przedsionku budynku UM, dostępnej w godzinach pracy urzędu.

Na zgłoszenia czekamy do 16 listopada 2020r.  do godz. 15.30.

Pozostałe szczegóły oraz formularz zgłoszenia – w załączniku.

Załączniki:
Pobierz plik (OFERTA PRACY PSZOK.docx)OFERTA PRACY PSZOK.docx[ ]21 kB2020-10-30 19:39